איך אפשר לחלק את הזמן בין עבודה ומשפחה?

תוכן עניינים

זיו כוכב
עורך תוכן ראשון

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

משפחה ועבודה הם שני הדברים הממלאים לאדם את היום ומגשימים את רצונותיו בצורה הטובה ביותר. עם זאת, שני הדברים לוקחים זמן רב ואנשים מתקשים בחלוקת הזמן בין המשפחה לעבודה. בדיוק בגלל זה הכנו לכם מספר טיפים שיעזור לכם לבצע את החלוקה בצורה הטובה ביותר

הכי חשוב  – קביעת עוגנים

הדבר הכי חשוב בחלוקת הזמן בין המשפחה לעבודה זה קביעת עוגנים שלא מבטלים. כלומר, לשים בלוח הזמנים שלכם משימות שאתם חייבים לבצע ולא להחליפם בשום דבר. העוגנים החשובים ביותר שתשימו – זמן למשפחה ואת זמן העבודה. ברגע שתהפכו את הזמנים לקודש, תיראו שיותר קל לכם לא לפספס את הזמנים המוקדשים למשפחה או לעבודה.

איזון בריא

לכל אחד האיזון הבריא הוא שונה. לפני שאתם מחלקים את הזמן החליטו מה האיזון הבריא בשבילכם. האם אתם רוצים חצי מהזמן להיות עם המשפחה וחצי מהזמן בעבודה? או לחילופין להשקיע את מרבית זמניכם או במשפחה או בעבודה? 

לאחר קבלת ההחלטה יהיה לכם הרבה יותר קל לקבוע לוז שמתאים לרצונות שלכם. כך, שאם "תזניחו" את אחד התחומים זה יהיה ממקום של החלטה שקולה. בנוסף, זכרו שיהיו תקופות יותר עמוסות בעבודה, או תקופות שהמשפחה שלכם תצטרך אתכם יותר, וזה בסדר לשנות את המאזן.

רוצים לדעת עוד? >> malaho

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

אודות WizBizzz

ויזביז הינו פורטל תוכן עשיר המציג מגוון רחב של נושאים בתחומים המעניינים ביותר: יופי וטיפוח, סטייל, לימודים, שיווק, ביזנס ועוד! כאן תוכלו למצוא את המיטב התכנים והעדכונים העכשווים ביותר!

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
הכתבות האחרונות שעלו לאתר

הצטרפו לדיוור שלנו וקבלו עדכונים קבועים

דילוג לתוכן