הסוד של הרוקחות הטבעית – חומרי גלם מעולים

תוכן עניינים

זיו כוכב
עורך תוכן ראשון

הצטרפו לדיוור!

רוצים להישאר מעודכנים בכל פעם שעולה מאמר חדש לאתר? הכי קל לעשות את זה דרך רשימת התפוצה שלנו! הצטרפו עכשיו בחינם:

אם לא ידעתם מה הסוד שמאחורי הרוקחות הטבעית, אז זה הזמן שלכם להחכים ולהפנים את המובן מאליו. בלי חומרי גלם איכותיים שגדלים בסביבה טובה, רוקחות טבעית לא הייתה מצליחה להפוך למקצוע. מה הכוונה מאחורי המילים 'רוקחות טבעית' ו'חומרי גלם'? מיד מולכם

המקצוע המסתורי

רוקחות טבעית כולה עוסקת במציאת חומרים משובחים בעלי ערכים תזונתיים ובריאותיים גבוהים, והטכניקה שמאחורי הפיכתם לתרופות שקל ופשוט מאוד לצרוך. רוקחות טבעית כבר צברה תאוצה בעולם עד לקיומם של בתי מרקחת טבעיים, קליניקות וכל היוצא בזאת.

חומרי גלם מעולים

רוקחות טבעית חייבת להיות מושתתת על עיקרון מסוים. הראשון בהם הוא חומרי גלם איכותיים. הכוונה היא שעליהם לדאוג לגידולים בריאים וטבעיים ככל האפשר, בין אם על ידיהם או מיקור חוץ. בלי עלים בריאים, שורשים טובים ומוצרים שלא עברו ריסוס או התערבות כימית – המקצוע פשוט היה נקרא רוקחות.

המדע על רגל אחת

חלק מתהליכי המיצוי ברוקחות טבעית הוא מיצוי שמנים ממרכיבים שונים, ייבוש מוצרים וחומרים לאבקות ולהפוך חלק מהתרופות למוצרים אכילים כמו חטיפים כאלו ואחרים. דרך העשי השל אלו היא לחשב ולבדוק איזה ערך תזונתי ובריאותי נשאר אחרי כל תהליך ורק לאחר מכן לכתוב ולפרסם את המינונים.

כל רוקח והדרך שלו

ישנן גישות רבות שלפיהן עוסקים ברוקחות טבעית. ניתן להיות רוקח טבעי שעוסק בתרופות מהמזרח וסין, רוקחות טבעית המבוססת על ערכים טבעיים ממוצרים טבעיים שאפשר למצוא בכל סופר ועוד סוגים רבים של רוקחות.

המלצות אחרונות לצרכנים

לכל אחד יש את הצרכים האישיים שלו מבחינה בריאותית. לכל אחד צרכים בריאותיים ופיזיים שונים וחשוב מאוד להבין מה הם ולהתייעץ עם גורם מוסמך. ניתן להשיג תרופות ולפנות לאנשים שעיסוקם הוא רוקחות טבעית ולאתרם באמצעות חיפוש פשוט באינטרנט. 

כמובן שגם חוכמת ההמונים משחקת פה תפקיד גדול ומשמעותי, ובמידה ואחד מהקרובים אליכם מכיר, בין אפ באופן ישיר או עקיף, תוכלו למצוא את הרוקח שיסייע לכם בכל מה שאתם צריכים. זכרו – אין רוקחות טבעית בלי חומרים בריאים ואיכותיים. 

מה דעתכם על הכתבה? שתפו איתנו!

אודות WizBizzz

ויזביז הינו פורטל תוכן עשיר המציג מגוון רחב של נושאים בתחומים המעניינים ביותר: יופי וטיפוח, סטייל, לימודים, שיווק, ביזנס ועוד! כאן תוכלו למצוא את המיטב התכנים והעדכונים העכשווים ביותר!

מה מעניין אתכם?

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
הכתבות האחרונות שעלו לאתר
פתרון לנשירת שיער
יופי וטיפוח

שיער דליל

שיער דליל הוא תופעה נפוצה מאוד המתרחשת כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי. עם העלייה בגיל, רמות ההורמונים בגוף משתנות וגורמות לדלדול והידלדלות השיער. אולם שיער דליל

לכתבה המלאה >>
המדריך לשילוב היין המושלם לכל מנת אוכל
אוכל

המדריך לשילוב היין המושלם לכל מנת אוכל

יין ואוכל, שני העולמות הללו נועדו זה לזה. בחירת יין מתאים יכולה להפוך ארוחה פשוטה לחגיגית, להדגיש ולשדרג את טעמי המאכלים וליצור חוויית אוכל בלתי נשכחת. אך איזה יין בדיוק מתאים לאיזו מנה? במאמר זה נסקור את כל השילובים המושלמים בין סוגי יין שונים לבין מגוון רחב של מנות – החל מדגים, גבינות ופסטה, ועד לבשרים, פיצה ועוד. נלמד איך לבחור את סוג היין המשלים ביותר לכל סוג מאכל, כך שנוכל ליצור חווית אוכל מושלמת ומאוזנת בכל ארוחה. עם הטיפים שניתן במדריך זה, תוכלו בקלות להפוך כל ארוחה לחגיגה אמיתית של טעמים!

לכתבה המלאה >>
דילוג לתוכן